MAN’ın ‘En İyi Yetkili Servisler’ ödüllerini aldı

MAN’ın ‘En İyi Yetkili Servisler’ ödüllerini aldı

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler’de 2019 yılı 2. Dönem Yetkili Servisler toplantısı, 20 Aralık’ta Ankara Hilton Garden Inn Oteli’nde düzenlendi.

MAN Yetkili Servisleri’nin gurur buluşmasında, MAN Servis Değerlendirme Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti’nde ilk üç sırayı alan yetkili servisler ödüllerini aldı.

Anlamlı ve güzel bir yarış


MAN araçlarının sadece üstün nitelikleri ile değil, aynı zaman da Satış Sonrası Hizmetler’de sunduğu hizmet kalitesiyle de sektörde fark yarattığını belirten Şinasi Ekincioğlu; “Zorlu ve rekabetin yoğun olduğu bir sektördeyiz. Bu yüzden, bizim için araçlarımızın üstün niteliklerinin yanı sıra satış sonrasında da rekabetçi olabilmek, en üst seviyede hizmet sunabilmek çok önemli. Servislerimizin bir taraftan sektördeki rekabette en önde yer alırken, diğer taraftan da kendi aralarında ‘en iyi hizmeti’ sunma yarışına girebilmeleri bizler için ayrı bir mutluluk. Bu anlamlı ve güzel yarışta ilk üç sırayı alan yetkili servislerimizi tebrik ediyorum” dedi.

2019’u zirvede tamamlayanlar ödüllerini aldı

Konuşmaların ardından ‘MAN Servis Değerlendirme Sistemi’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’nde dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerini aldı. 2019 yılı 2. Dönem Servis Değerlendirme Sistemi’nde ‘B Tipi Yetkili Servisler’ kategorisinde, birinciliği Trakman Otomotiv, ikinciliği Bakiler MAN, üçüncülüğü Can Kardeşler Otomotiv aldı. ‘C Tipi Yetkili Servisler’ kategorisinde de, bir önceki dönemde olduğu gibi yine Ay-MAN Otomotiv ilk sırada yer alarak birinciliği kimseye kaptırmadı. ‘Sürekli Kalite Ödülü ise, Can Kardeşler Otomotiv’in oldu.

Müşterilerden tam not aldılar

Bağımsız araştırma şirketleri tarafından MAN Yetkili Servislerinden hizmet alan tüm müşterilere ulaşılarak yapılan memnuniyet anketleri de sonuçlandı. Müşteri Memnuniyeti sıralamasında bir önceki dönem olduğu gibi yine Bakiler MAN ilk sırada yer alarak, 2019’u zirvede tamamladı. Sıralamada Güzeller MAN ikinci olurken, Şensan Otomotiv İzmir Şubesi ise üçüncü oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

deneme bonusu